A Bukaresti Steauával ebben az évben először találkoztunk tétmérkőzésen. Miután a Gyilkos-tó Kupán eléggé megnehezítették a dolgunkat, most ez nem jött nekik össze. Tizenegyet lőve, fölényes különbséggel húztuk be a kötelezőt. Gyergyói Hoki Klub–Bukaresti Steaua 11–4 (4–1, 4–1, 3–2).

A gólgyártás a 11. percben indult be, amikor Constantin köszönt be nevelőegyesülete kapujába, majd pár másodperc múlva Valdix lövése is túljutott Catrinoi-on. A szünetben már háromgólos volt a különbség, részünkről Raszulov, majd Valdix, a vendégektől Deniszkin iratkozott fel a gólszerzők listájára. A második játékrész az eredmény tekintetében az első ikertestvére volt, Vorobjev és Zagidullin is duplázott, míg az ellenfél újra Deniszkin góljának örülhetett.

Az utolsó húsz perc elején Filip találatával jött fel 8–3-ra a Steaua, amire válaszul Vorobjev, Bobcek és Elekes-Darabont vitték fel a góljaink számát 11-re. A meccsen végül nem csak az egyre inkább formába lendülő tavalyi aranysisakosunk ért el mesterhármast, de a Steauás Deniszkin is, beállítva a 11–4-es végeredményt.